Çiçek Blog

ümraniye çiçekçi

Çiçek Furyası tarafından
2 Eylül 2020 Çarşamba tarihinde eklendi
ümraniye çiçekçi

Sevgilinize, eşinize, annenize, kardeşinize, iş arkadaşlarınıza veya tüm yakınlarınıza çiçek mi göndermek istiyorsunuz? Ümraniye çiçekçi denince akla ilk gelen tek adres Çiçek Furyası.

Çünkü; Orkidelerden güllere, teraryumlardan saksı çiçeklerine, tasarım aranjmanlarından buketlere ve gelin arabası söz, nişan çiçeklerine kadar çiçeğe ve çiçekçiliğe dair herşey çiçekçi ümraniye de yani cicekfuryasi.com'da. 

En taze çiçekler cicek ümraniye de çiçek furyasından alınır ve en tecrübeli ellerden yılların birikimi ve özveriyle hazırlanıp sevgiyle taşınır. Sevdiklerinize mutlu anlar yaşatmak için ümraniye çiçekçisi...

Ümraniye çiçekçi'niz 22 yıllık deneyimini konumu ve personeli ile %100 müşteri memnuniyeti anlayışıyla müşterilerine en taze çiçekleri en özgün tasarımlarıyla hazırlıyor.

Ümraniye de oturan sevdiklerinize, eş dost ve akrabalarınıza çiçek hediye ederek en güzel anlarında onların yanında olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Bölgenin yerel çiçekçisi olan Çiçek Furyasını 0(216) 532 37 71 i tuşlayarak aramak...

Tüm yenilikleri en önden takip eden hizmet anlayışı ve dosthane yaklaşımıyla ümraniye çiçekçi adresinde hizmetine devam eden çiçek furyası zengin çeşidiyle mağazasında sizleri de görmeyi umuyor.

, , , , , , , , , , , ,
Çiçek Furyası